Showencam Şikayet ve Müşteri Yorumları

Go down

Showencam Şikayet ve Müşteri Yorumları

Post by Admin on Thu Aug 13, 2015 7:15 pm

Showencam Şikayet ve Müşteri Yorumları


Merhabalar showencam.com firması olarak aşağıdaki yazılım ve script ürünlerinin satışını ve programlamasını yapmaktayız. Aynı zamanda teknik bilgisi olmayan ama site kurmak istiyen kişilere yönelik olarak,tam teslim hizmetlerimiz arasında kameralı sohbet yada canlı sohbet sitenizi kurabilir ve sitenin scriptinin kullanımı,yönetimi ile ilgili size detaylı bilgi ve temel eğitim sunabilir kısacası size anahtar teslim site hizmeti sağlıyabiliriz.

Tüm scriptlerimiz faturalı ve lisanslıdır, Türk patent entitüsü tarafından koruma altına alınmış olup, marka patent belgemize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.Scriptlerimiz:

1-)Webcam Show Scripti ve Yazılımı

Firmamız showencam bir webcam show sitesi kurmak ve canlı sohbet odaları olan bir kameralı video chat sitesi açmanız için 5 farklı scripti ile şüphesizki türkiye ve avrupa’da en çok tercih edilen görüntülü sohbet ve webcam show scripti dir.

Kameralı Webcam show scripti ürünlerimizin 5 versiyonu bulunmaktadır.Ayrıca isteğinize göre dilediğiniz eklenti , modül yazılımı ve programı yapabilmekteyiz.


Demolarımız:

Showencam v9 http://v9.showencam.com

Showencam v8 http://v8.showencam.com

Showencam v7 http://v7.showencam.com

Showencam v6 http://demo.showencam.com

Showencam v5 http://v5.showencam.com

olarak piyasada dört farklı scriptimiz bulunmaktadır,demolara daha detaylı bakmak,admin girişi,model girişi,üye girişi yapabilmek için üst menüde yer alan DEMOLAR kısmından scriptlerin detaylı demolarına ulaşabilirsiniz.2-)Hazır Kameralı Arkadaşlık Siteleri Scripti ve Yazılımı

Piyasada popüler olan canlı chat ve webcam sitelerinden bazılarına ait scriptlerin demoları

cadde5.com yazılımı http://cadde5.showencam.com

canlialem.com yazılımı http://canlialem.showencam.com

sarmasdolas.com yazılımı http://sarmasdolas.showencam.com

derya.com yazılımı http://v7.showencam.com

cafcanli.com yazılımı http://cafecanli.showencam.com

gibi sitelerin açık kaynak kodlu hali ile sitenizi bu tip şablonlarla kurmanız için hazırladığı paket programlardır.3-)Telefonda arkadaşlık sitesi scripti ve yazılımı

Bu yazılımımız matchandtalk.com benzeri hem telefon , sms , kamera ve daha bir çok özelliğin bir araya getirdiği bir arkadaşlık sitesi sistemidir.

Üyeleriniz kendi aralarında artık canlı canlı bilgisayar başında olmadan telefon üzerinden birbirlerinin numaralarını görmeden tanışabilir,konuşabilir ve site sahibi olarak size kazanç sağlıyabilir.

Örnek Demo : http://telefonluarkadaslikscripti.showencam.comGittigidiyordan firmamızdan script ve yazılım alan showencam.com müşterilerinin yorumlarına bir göz atın ve kararı siz verin.

Acaba internet sektöründe %100 olumlu yorum alan kaçtane bizim gibi webcam sitesi yazılımı satan firma var merak ediyorum.

Gittigidiyor.com Müşterilerinden yorumlar : http://profil.gittigidiyor.com/showencam

http://www.showencam.com

Admin
Admin

Posts : 1709
Join date : 2013-07-21

View user profile http://amerika.forumotion.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum