i love america
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulceron beni bu kadar rahatlattığın için teşekkürler.

Go down

Ulceron beni bu kadar rahatlattığın için teşekkürler. Empty Ulceron beni bu kadar rahatlattığın için teşekkürler.

Post by Admin Thu Jul 24, 2014 7:20 pm

Merhabalar arkadaşlar. Yaklaşık 3 ay önce midemde anlam veremediğim bazı kramp ve ağrılar başladı. Normal bir karın ağrısı ve kramp olduğunu düşünerek bunun üzerine pek gitmedim fakat zaman ilerledikçe bu ağrılar ve kramplar daha da artarak devam etti. Bu ağrılar için çeşitli birçok şey okudum ve araştırdım arkadaşlarımdan duyduğum ilaçları kullanmak istemedim. Doktorumdan bilgi edinmeye karar verdim. Fakat iş hayatım yüzünden şehir içi seyahatler de bulunuyordum ve doktora gidecek vakti bulamadım. Biraz vakit geçtikten sonra bu ağrılarımın azaldığını gördüm ve bu konu üzerinde fazla kafa yormamaya çalıştım ve işime odaklandım. Bir süre sonra bu ağrılarım ve kramplarım yine tetiklendi. Bir eczaneye uğradım ve şikâyetlerimi eczacıya anlattım oda bana Ulceron u önerdi ve kullanmamı söyledi ve bütün mide rahatsızlıklarında kullanılabileceğimi söyledi. Kullanmaya başladığımın ertesi gün kullanmaya başladığımda gerçekten büyük ölçüde etkisini gördüm. Ayrıca sakinleştirici etkisi de varmış ne zaman mide ağrısı çeksem Ulceron ’u kullanıyorum teşekkürler Ulceron.

ülser - Nutraxin.com.tr

Admin
Admin

https://amerika.forumotion.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics